Realizator programu polityki zdrowotnej wybrany
Prezydent Miasta Żyrardowa Lucjan Krzysztof Chrzanowski rozstrzygnął konkurs ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji leczniczej dzieci i młodzieży w mieście Żyrardów na lata 2026-2028.
Do realizacji zadania została wybrana Pracownia Fizjoterapii dr Wójcicka, funkcjonująca przy ul. Piastowskiej 13c w Żyrardowie.
Po podpisaniu umowy będą udzielane bezpłatne świadczenia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z terenu miasta.
Program polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji leczniczej dzieci i młodzieży w mieście Żyrardów na lata 2026-2028” przyjęty został Uchwałą Nr XXV/221/25 Rady Miasta Żyrardowa z dnia 18 grudnia 2025 r.
Zarządzenie nr 66/26 Prezydenta Miasta z dnia 25 lutego br. w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert dostępne jest na stronie: https://www.bip.zyrardow.pl/a,118247,zarzadzenie-nr-6626-prezydenta-miasta-zyrardowa-z-dnia-25-lutego-2026-r-w-sprawie-rozstrzygniecia-ko.html
Szczegółowe informacje uzyskać można również w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych, nr tel. 46 88 00 565