PGK Żyrardów sp. z o.o. poszukuje osób do pracy sezonowej na stanowisku konserwatora zieleni (kонсерватор зелених насаджень).

Miejsce pracy- Żyrardów.  Praca sezonowa/ сезонна робота: od 09.05.2022 do 30.

Oczekiwania/ Вимоги:

  • umiejętność pracy w zespole/ вміння працювати в команді;
  • rzetelność, terminowość, dokładność/ надійність, пунктуальність, точність;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z pielęgnacją zieleni/ вітається; професійний досвід, пов’язаний з доглядом за зеленими насадженнями.

Główne obowiązki/ Основні обов’язки:

  • konserwacja terenów zieleni będących w utrzymaniu Przedsiębiorstwa – wykaszanie, wygrabianie terenów zieleni, pielenie i podlewanie nasadzeń, cięcia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów/  догляд за насадженнями, що утримуються підприємством – скошування, згрібання насаджень, прополка та полив, догляд та санітарні обрізки дерев і кущів.

Oferujemy/ ми пропонуємо:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/o pracę/ Умова злицення/ Умова праці
  • interesującą, pełną wyzwań pracę/ цікаву та складну роботу;
  • stabilne warunki pracy i płacy/ стабільні оплату та умови праці;
  • pakiet medyczny/ медичне страхування.

Dokumenty aplikacyjne należy składać poprzez stronę internetową pgk.zyrardow.pl .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Документи для заявки необхідно подавати через веб-сайт pgk.zyrardow.pl  (вкладка кар’єра). Ми залишаємо за собою право зв’язуватися лише з обраними кандидатами

kontakt:  PGK Żyrardów, ul. Czysta 5

tel: 46 855 40 41 oraz 46 855 20 42